i10
i10
Mějte velké cíle.
NYNÍ ZÍSKÁTE:
  • prémie 40 000 Kč na všechny verze
  • všechny benefity Hyundai
Získat nabídku
od 279 990 Kč
NYNÍ ZÍSKÁTE:
  • prémie 40 000 Kč na všechny verze
  • všechny benefity Hyundai
Získat nabídku
od 279 990 Kč
Zcela nová i10.
Aktualizovaný Hyundai i10 dále posiluje svůj sportovní postoj prezentovaný díky nízké střeše a dlouhému rozvoru. Projekční světlomety i LED světla pro denní svícení – přední i zadní – byly přepracovány a nové prvky konektivity poskytují příjemnější uživatelský zážitek. Nový model i10 je vybaven řadou chytrých komfortních a bezpečnostních technologií, obvyklých ve vyšších segmentech.

Dokumenty ke stažení

The all-new Hyundai i20 pictured from the side, highlighting its dynamic profile.

Odvážný design.

Nový model se nyní může pochlubit ještě sportovnějším a odvážnějším vzhledem. Nový design mají jak vnitřní části světlometů s více ohniskovou optickou vložkou, tak i charakteristická LED světla vpředu a vzadu. Přední LED světla pro denní svícení jsou integrována do široké, sportovně laděné masky chladiče s novým pojetím s voštinovou mřížkou.

Close-up right-side view of the grille of the all-new Hyundai i20

Dynamická zadní část.

Zadní sdružené svítilny LED nyní vytvářejí motiv písmene „H“ na horizontální linii protínající zadní výklopné víko. Nový model i10 je vybaven také nově navrženými 15“ koly z lehké slitiny.

Close-up of the all-new Hyundai i20 rear light with the Hyundai logo at the bottom right

Nové barvy exteriéru.

Zástupce značky Hyundai v segmentu malých vozů bude nabízen s devíti barvami karoserie, z nichž dvě perleťové jsou nové: světle šedá Lumen a modrá Meta. K dispozici bude rovněž odlišné lakování střechy v barvě Phantom Black.

Komfort z vyšších tříd.

Inovativní technologie
Mezi inovativní technologie pro nový Hyundai i10 patří standardně dodávaný 4,2“ displej LCD na panelu sdružených přístrojů, vstupy USB typu C vpředu a vzadu.
Inovativní technologie
Čalounění sedadel
Atraktivní purpurový paket nabízí čalounění sedadel z tartanu s vertikálními purpurovými liniemi a další purpurové detaily, ať se jedná o prošívání, nebo výdechy ventilace.
Čalounění sedadel
Barvy interiéru
K dispozici budou 4 různé barevné kombinace interiéru. Klasický černý interiér kombinuje černé látkové čalounění sedadel s jednobarevnou přístrojovou deskou. Zatímco šedý interiér, dostupný ve vyšších stupních výbavy, nabídne světle šedé čalounění sedadel s přístrojovou deskou, jejíž horní část je černá a spodní část šedá.
Barvy interiéru
Ambientní osvětlení
V interiéru je nový Hyundai i10 vybaven modrým ambientním osvětlením v prostoru předních sedadel.
Ambientní osvětlení
8“ displej
Největší – 8“ displej v segmentu a pokročilá konektivita, vás udrží ve spojení, ať jste kdekoli. Včetně bezdrátové aktualizace (OTA) mapových podkladů navigačního systému.
8“ displej

Vylepšení řady N Line.

Hyundai i10 N Line nese designové prvky inspirované motorsportem včetně speciálních nárazníků, ozdobných lišt a červených detailů. Opěradla sedadel jsou čalouněna tkaninou se třemi červenými liniemi. Modernizovaný model jezdí na nových 16“ kolech z lehké slitiny.

Nenechte si ujet další novinky

Přihlaste s k odběru newsletteru a mějte všechny nejnovější informace, akční nabídky a jiné výhody z první ruky.